'KÜÇÜK SIRLAR'DAKİ SEVİŞMEYE YAPIMCI MAKASI!

Merve Boluğur ve Burak Özçivit'in sevişme sahnesinin, yapımcı şirketin kararıyla diziden çıkarıldığı ortaya çıktı

Magazin

'KÜÇÜK SIRLAR'DAKİ SEVİŞMEYE YAPIMCI MAKASI! Ha öpüştüler, ha öpüşüyorlar derken, Küçük Sırlar dizisindeki öpüşme krizi Sinem Kobal ile Burak Özçivit yerine, Özçivit ve Merve Boluğur'un sevişme sahnesiyle aşılmıştı. 1

3'üncü bölümde Kobal ile Özçivit yakınlaşmış ama öpüşme sahnesi çekilememişti. 14'üncü bölümde ise Çetin, Su'dan intikam almak için üvey kardeşi Ayşegül (Merve Boluğur) başta olmak üzere sarışın Rus kızlarla yatağa girmişti. Ancak Boluğur'un açıklamasıyla bu sahneyle ilgili bir başka gerçek daha ortaya çıktı.

Twitter'dan açıklama yapan güzel oyuncu, Özçivit ile olan yatak sahnelerinin kesilmesi konusunda Twitter'dan bilgi verdi: “Arkadaşlar, RTÜK nedeniyle birkaç sahnemiz atılmıştır. Yorumlara teşekkürler...” Boluğur'un bu açıklamasının ardından yapımcı firma Tim's Prodüksiyon dizinin ilerleyen bölümleriyle ilgili bir gelişme nedeniyle söz konusu sahnenin çıkarıldığını açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: