KÜÇÜK SIRLAR’IN ÇETİN’İ HAYVANSEVER ÇIKTI!

Magazin

KÜÇÜK SIRLAR’IN ÇETİN’İ HAYVANSEVER ÇIKTI! Kanal D ekranlarından izleyicisine ulaşan ‘Küçük Sırlar’ın Çetin’I dizide, hızlı yaşayan ve hiçbir şeyi umarsamayan bir gençi oynarken gerçek hayatta ciddi bir hayvansever çıktı. Gazeteci Ömür Gedik’in hayvan hakları yararına piyasaya çıkardığı ‘Hop Dedik Orda Kal’ adlı albümünün ilk klibinde bir sokak köpeğini severken görülen Özçivit, kendisinin de bir av köpeği olduğunu söyledi. Çok uzun yıllardır köpeği olduğunu ve hayvanları çok sevdiğini belirten genç oyuncu Gedik’ten klip teklifi gelince hiç düşünmeden kabul etmiş. Hayvanlara duyarlılığı artırmak için yapılan her çalışmanın içinde yer alabileceğini belirten Özçivit, Ömür Gedik’e de oyunculuğunda tam not verdi.

Havyan hakları için çeşitli projeler ğretmeye devam edeceğini söyleyen Ömür Gedik’e ‘Portakal Orda Kal’ın klibinde Özçivit’in yanı sıra Tamer Karadağlı, Hayal Garip ve Sarp Apak da eşlik ettiler.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: