KÜL OLANA KADAR İZLEDİ

Cemil İpekçi eski sevgilisi Bekir Coşar'dan intikamını böyle aldı.

Magazin

KÜL OLANA KADAR İZLEDİ Cemil İpekçi 8 yıllık 'Çok özel arkadaşı' Bekir Çoşar'dan 3 ay önce ihanet nedeniyle ayrılmıştı. Bekir Coşar Pınar Akpınar ile evlenip Cemil İpekçi'yi terk etmişti. Cemil İpekçi 10 gün önce ' Bekir kapıma geldi. Beni kurtar diye yalvardı. Uyuşturucuya alışmıştı. Onu hastaneye götürdüm.' demişti. Bekir'in eşi Pınar 'Cemil kocamı kaçırdı' iddiasında bulunmuştu. Bekir Coşar ise ' Cemil bizi rahat bıraksın' diye konuşmuştu.

KÜL OLANA KADAR İZLEDİ

Cemil İpekçi bu olayın ardından ' Bekir artık benim için bitti' demişti. Ünlü modacı geçtiğimiz pazar akşamı arabasıyla Beyoğlu'ndaki Fransız Sokağı'nın otoparkına gelmiş. Otomobilden 2 koli eşya çıkartmış. Otoparkın ortasına dökmüş. Sonrada hepsini ateşe vermiş. Bu eşyalar Bekir Coşar'ın,Cemil İpekçi'nin evinde kalan kıyafet ve fotoğraflarıymış. Cemil İpekçi tüm eşyalar kül olana kadar otoparkçıların alevlere müdahale etmesine izin vermemiş.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: