KÜLTÜR ELÇİSİ ZİYNET SALİ!

Tarzı, duruşu ve yaptığı müzik çalışmaları ile hem Türk hem de Yunan halkının gönlünde taht kuran sanatçımız Ziynet Sali, bir yıldır üzerinde çalıştığı yeni albümünü iki ayrı cd olarak dinleyici ile buluşturuyor.

Magazin

KÜLTÜR ELÇİSİ ZİYNET SALİ! Yunan halkı tarafından çok sevilen ve verdiği son Yunanistan konserinde 25 bin kişi tarafından izlenen sanatçı, konserin ardından aldığı davetler üzerine Yunanistan’a sık sık giderek Atina ve Selanik’te yaptığı görüşmelerle, bir ilke imzasını attı.

Çalışmaları tamamlanan albümle İlk kez bir Türk sanatçısı,Türk eserleri ve soundu ile Yunancaya çevrilmiş şarkıları seslendirmiş ve Yunanistan pazarına sunmuş olacak...

Hem Türkiye hem de Yunanistan’da çok ses getirecek olan Sali’nin dördüncü albümünde, Sezen Aksu'nun Beş Çayı isimli yepyeni bir şarkısı ile Sinan Akçıl'a ait 5 eser ve Yunanistan’ın ünlü beste ve söz yazarlarından Sofi Pappa’nın da eserleri yer alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: