'KÜLTÜR FARKIMIZ VAR

Bülent Ersoy'un, eşi Armağan Uzun'dan boşanmak için açtığı davanın görülmesine başlandı

Magazin

'KÜLTÜR FARKIMIZ VAR Kadıköy 3. Aile Mahkemesindeki duruşmaya, davacı Bülent Ersoy ile davalı Armağan Mustafa Uzun gelmedi. Duruşmada, taraf avukatları hazır bulundu.Tarafların, delillerini yazılı ve sözlü olarak mahkemeye sunmasının ardından hakim, tanıkların dinlenmesi amacıyla duruşmayı erteledi.


Duruşma sonrası açıklama yapan Bülent Ersoy'un avukatı Aydın Kurban, ''şiddetli geçimsizlik'' nedeniyle boşanma davasını müvekkilinin açtığını belirterek, ''Bülent Ersoy bir an önce boşanmak istiyor. Karşı tarafın da olumsuz bir yaklaşımı yok. Herhangi bir nafaka talepleri de olmadı'' dedi.


Kurban, mahkemeye, Armağan Mustafa Uzun'un, basında başka kadınlarla birlikte olduğunu gösterir deliller sunduklarını da bildirdi.
DAVA DİLEKÇESİBülent Ersoy'un avukatı Aydın Kurban'ın hazırladığı dava dilekçesinde, tarafların şiddetli geçimsizlik içerisinde oldukları ifade edilerek, boşanmalarına karar verilmesi isteniyor.

Dilekçede, ''Davalı Armağan Mustafa Uzun'un sadakatsiz ve sorumsuz davranışlarında ağır kusurları, taraflar arasındaki düşünce ve kültür farklılığı bu evliliğin devamını imkansız kılmıştır. Bu nedenle davacı Bülent Ersoy, zaruri ve acil şekilde devamı mümkün olmayan bu evlilik birliğinin ortadan kaldırılmasını ve tarafların boşanmalarına karar verilmesini talep etmek zorunda kalmıştır'' deniliyor.


Dilekçede, Ersoy'un, Armağan Mustafa Uzun'dan boşanmak istediği ve herhangi bir nafaka talebi olmadığı belirtiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: