Kürk Mantolu Madonna’ya ‘En İyi Oyun’ ödülü

Galatasaray Üniversitesi öğrencileri oylarıyla 2017 yılının 'En İyi Tiyatro Oyunu' olarak Kürk Mantolu Madonna'yı seçti.

Kültür-Sanat

Kürk Mantolu Madonna’ya ‘En İyi Oyun’ ödülü Kürk Mantolu Madonna kadrosunun yanı sıra törende aralarında Serenay Sarıkaya, Acun Ilıcalı, Ozan Güven, Sıla, MFÖ gibi alanlarında önemli isimler de törene katıldı ve ödül aldı. 12 yıldır Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve kazananları tüm okula uygulanan anketler sonucunda belirlenen ‘EN Ödülleri’ kazananları, dün akşam gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

Birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşen törende yapımcılığını Tuba Ünsal ve Nisan Ceren Göknel’in To Be House of Production ile üstlendiği, başrollerinde Tuba Ünsal, Alper Saldıran, Menderes Samancılar ve Sercan Badur’un bulunduğu ve En İyi Tiyatro Oyunu kategorisinde ödüle layık görülen Sabahattin Ali'nin kült romanından Engin Alkan tarafından sahneye uyarlanan ve yönetilen oyun kategorisinin kazananı oldu.

Yurtdışında olduğu için geceye katılamayan Tuba Ünsal, Galatasaray öğrencileri için bir teşekkür videosu hazırladı. Barkovizyonda yayınlanan videoda Ünsal “Bu projeye en az bizim kadar sahip çıkan tüm iş ortaklarımıza, oyuncularımıza ve her oyun sonrası bize aynı onuru yaşatan, bizleri alkışlayan tüm seyircimize teşekkürler” diye konuştu. (Kaynak: sozcu.com.tr)

Bunlarda ilginizi çekebilir: