'Kurşun' oyuncularından çarpıcı kareler!

Proje tasarımını ve yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, Most Production imzalı, FOX’un izleyici ile buluşmak için gün sayan dizisi “Kurşun”unoyuncuları objektif karşısına geçti. Eğlenceli anların objektiflere deyansıdığı çekimlerden paylaşılan kareler büyük ilgi çekti.

Dizi Galeri

'Kurşun' oyuncularından çarpıcı kareler! 70’li yılların birbirinden şık kostüm ve aksesuarları ile objektif karşısına geçen oyuncular, verdikleri pozlarla göz kamaştırdılar. Dizinin anlatıldığı dönemin renkli atmosferi fotoğraflara yansırken; özel styling çalışması yapılan oyuncular, yeni imajlarıyla çok konuşulacak.


“Kurşun”, 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca(Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in(Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor.


YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!
Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu’nun kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı “Kurşun”, 23 Ekim Çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.

Bunlarda ilginizi çekebilir: