Kurt Seyit, İstanbul'a nasıl dönecek?

Başrollerin Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı "Kurt Seyit ve Şura İstanbul" dizisi yeni bölümüyle Salı günü Star TV ekranlarında olacak...

Magazin

Kurt Seyit, İstanbul'a nasıl dönecek? İşte yeni bölümde yaşanacaklar:

Kurt Seyit Rusya’ya ölüme doğru geri gönderilirken, Şura’nın eline Barones’in yazdığı bir mektup geçer. Mektupta Seyit'in onunla beraber İngiltere'ye gittiği ve Şurayı terk ettiği yazılıdır. Şura yazılanların tek kelimesine inanmaz. Seyit'in başının ciddi anlamda dertte olduğunu hisseder. Öte yandan Barones de ortada yoktur.

Şura, Seyit’in hayatından endişe ederken, Petro’nun Seyit’e kurduğu tuzak saatler geçtikçe daha inandırıcı bir hale gelir. Petro Şura’nın sadece aşkını değil, Seyit’e olan inancı da sınar...

Kurt Seyit tutsak olduğu gemiden kaçmak için yollar ararken; Petro Seyit’in bir daha asla geri dönmeyeceğinden emindir. Şura’nın en zayıf anı, Petro’nun aşkını ilan etmesi için bir fırsat olur.

Aradan geçen haftalar boyunca, Şura kalbindeki acıya rağmen umutla Seyit’in yolunu gözlerken, bambaşka sürpriz sevinçler yaşar. Aylardır sokak sokak aradığı ablası Valentina ve teyzesine kavuşur.

Kurt Seyit çok zorlu da olsa, yoluna bir sürü engeller de çıksa, İstanbul'a dönmenin bir yolunu bulur. Bunun haberini alan Petro, Kurt Seyit'in Şura'ya giden yolunu kesmek için daha büyük bir tuzak hazırlar.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: