'KURTLAR VADİSİ PUSU' TNT'YE NASIL VEDA EDECEK?

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümü tekrar yayınlanacak...

Magazin

'KURTLAR VADİSİ PUSU' TNT'YE NASIL VEDA EDECEK? Kurtlar Vadisi Pusu 161. bölümü bu akşam TNT ekranlarında olmayacak. Pana Film'den yapılan açıklamada dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünün 7 Haziran'a ertelendiği ve dizinin belirtilen tarihde final yapacağı kaydedildi.

Pana Film'in resmi Facebook adresinden yapılan duyurusunda da dizinin tekrar bölümünün ekrana geleceği kaydedilirken, TNT ile sözleşmenin sona ereceği ve yeni kanalın Haziran ayında kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

Bu gecce neler olacak?

Memati, Selvi’nin hapisten kurtulacağına inanmaktadır. En büyük destekçisi Savcı Leyla’dır. Memati, düğün tarihini bile almıştır. Leyla, Selvi’yi kurtaracak ufacık bir delil bulabilmek için her yolu denemektedir.

Pusat, Zaza’yı ve yeğenlerini almıştır. Onlardan intikamını almak isteyen Pusat, işkenceye başlar. Ancak son anda gelen sürpriz isim, Zaza’yı Pusat’ın elinden alır.

Polat Alemdar ise Kara’yı bulmak için harekete geçer. Onu, Kandil’e götürülmeden Cemal’in elinden almak istemektedir. Polat ve ekibi, Cemal’in Kara’yı götürmek için kullanacağı yolu öğrenir ve Kara’yı alabilmek için pusu kurarlar. Ancak onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: