Kurtlar Vadisi Pusu'da Abdülhey öldü mü?

Türkiye'nin sevilen ve en çok izlenen dizisi olarak yıllardır ekranlardan düşmeyen Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta ki bölümünde hayranları heyecanlandıran olaylar gerçekleşti.

Magazin

Kurtlar Vadisi Pusu'da Abdülhey öldü mü? Vadinin son bölümünde yaşanan Abdülhey'e düzenlenen saldırı fanları şoka uğrattı. Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz ile birlikte yıllardır beraber rol alan Zülfü Yüksel diziden çıktımı? çıkarıldı mı?

Sosyal medyada pek çok tartışmayı beraberinde getiren bölüm merak konusu oldu. 212.Bölümün fragmanını sabırsızlıkla bekleyen fan grupları Zülfü Yüksel'in diziye devam edebileceğini de savunuyorlar.

Dizi de neler olacağı daha netlik kazanmazken pek çok iddia ortaya atılıyor.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde yaşanalar.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA ABDULHEY ÖLDÜ

ATV ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin sevilen dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu'nun 211. bölümünde Abdülhey, saklandığı evde öldü.

ÇATIŞMA SAHNELERİNİ GERÇEĞİ ARATMADI

Abhülhey olacaklardan habersiz bir şekilde Cahit ile konuşmaya gitti. Burada tuzağa düşen Abhülhey, Polat'ın desteğini almasına rağmen sinema sahnelerini aratmayan çatışmada mücadele verse de ölmekten kurtulamadı.

ABDÜLHEY'İ BAZUKAYLA HAVAYA UÇURDULAR

Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey'in ölüm emrini verdi. Etrafı çevrilen Abdülhey, saklandığı evin içinde bazuka saldırısında öldü.

POLAT YIKILDI

Abdülhey'in ölümü karşısında Polat Alemdar yıkıldı ve Pusat saldırıdan son anda kurtulurken çılgına dönerek Cahit'i öldürmek için ant içti.


İNTİKAM PLANLARI CENAZEDE YAPILDI

Abdülhey'in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, cenazede intikam planları yaptı.

Dizide neler olacağı sabırsızlıkla bekleniyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: