Kuruluş Osman ilk fragman videosu yayınladı!

Başrollünü Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman dizisinin tanıtım videosu yayınlandı. TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Osman’ın devam filmi olan Kuruluş Osman'ın yayınlanan ilk tanıtımı oldukça merak uyandırdı.

Dizi Galeri

Kuruluş Osman ilk fragman videosu yayınladı! Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı 5 sezon boyunca TRT 1'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde olacak olan 'Kuruluş Osman'ın ilk fragmanı yayınlandı. Burak Özçivit'în başrolünde yer aldığı dizi atv'de ekrana gelecek.

Burak Özçivit'ten sonra Çağatay Ulusoy'a da teklif edildi!

Burak Özçivit'ten sonra Çağatay Ulusoy'a da teklif edildi!Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Kuruluş Osman'la ilgili sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullanarak fragman videosunu paylaştı: "O; kutlu bir hilalin gölgesinde mazluma adalet, nice dert sahibine derman oldu. Cenk meydanında gazi, Oğuz kavlince devlet oldu. Lâ Galibe İllâllah… Kuruluş Osman çok yakında ekranlarda… ".Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

Kuruluş Osman dizisinin yayınlanan fragmanı oldukça merak uyandırdı. Dizinin ne zaman ekrana geleceği sorusu sosyal medyada sıkça sorulmaya başlandı. Fragmanda yayın tarihi ile bir bilgilendirme yapılmaması da heyecanı arttırdı. "Çok yakına atv" ifadesi kullanılırken Kuruluş Osman'ın, Diriliş Ertuğrul'un yayın günü olan Çarşamba akşamları ekran gelmesi bekleniyor.

Burak Özçivit, milyonluk teklifi neden reddetti?

Burak Özçivit, milyonluk teklifi neden reddetti?Burak Özçivit'in partneri kim olacak?

Burak Özçivit'in partneri kim olacak?Burak Özçivit'in aylık kazancı olay oldu!

Burak Özçivit'in aylık kazancı olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: