'Kuruluş Osman'dan yeni fragman: "Bu obadan ancak ölün çıkar"

Sezonun en çok konuşulan ve izlenen reyting rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın 29 Nisan Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek heyecan ve sürprizlerle dolu ondokuzuncu bölümünde; Osman Bey, Dündar karşı karşıya geliyor, kılıçlar çekiliyor!

Dizi Galeri

'Kuruluş Osman'dan yeni fragman: "Bu obadan ancak ölün çıkar" ‘Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde, Aygül ve Burçin’in Prenses Adelfa’yı kaçırması üzerine harekete geçen Osman Bey, Dündar’ın karşısına dikiliyor... Bala Hatun ölecek mi? Dündar’ın oğlunun gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey’in Margarit keşişlerine karşı görevinde ona eşlik edecek kayı ulusu kim? Osman Bey bu zorlu görevinde başarılı olabilecek mi?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:00’de ATV ekranında yanıt bulacak.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: