Kuşum Aydın ölümden döndü!

İstanbul’u etkisi altına alan sağanak yağış, şarkıcı Aydın’ı da etkiledi. Ünlü şarkıcının Sarıyer sırtlarındaki 2,5 milyon TL’lik evinin tavanı çöktü

Magazin

Kuşum Aydın ölümden döndü! Aydın, dün gündüz saatlerinde yaşanan olayı telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında anlattı.

“Arkadaşlar şaka yapmıyorum. Ben bugün yoktum… Bu yağmurlarla başıma gelecek felaketi biliyordum. Bana ‘rahat ol, bir şey olmaz’ dediler. Saniyelerle oradan ayrıldım. Böyle işler ihmale gelmez. Evde bir sıkıntı yoktu. Su alıyordu oradan bir yerden. Günlerdir rica ediyordum. ‘Panik yapmayın, bir şey olmaz’ dediler. Dakikalar içinde yukarıdan aşağıya inan alçı ve beton parçaları altına koyduğumuz kova ve leğenleri kırdı.Bu daha önce oturduğum villada da başıma geldi. 2 şeye çok dikkat etmek lazım. Birincisi, sağlam bir bina… İkincisi sağlam bir elektrik tesisatı. İkisinden de çok korkuyorum. İkisi de benim hayatımda çok kötü şeyler yaşatan olaylar. Nazar çıktı diyorum. Evden taşınmayı düşünmüyorum. Ben burada çok mutluyum. Karadeniz’e bakan güzel bir manzaram var. Bu ihmalkarlık sonucu başımıza gelen bir şey.” (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Kuşum Aydın'dan annesine jest!

Kuşum Aydın'dan annesine jest!"Doktor beni Burak ve Sinan'a benzet!"Son halini görenler tanıyamadı!

Son halini görenler tanıyamadı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: