KUSUR ORTAYA ÇIKTI!..

New York sokaklarında yürürken görüntülenen Victoria Beckham, her zamankinin aksine şekilsiz bir kıyafet giyince gazetelere haber oldu.

Magazin

KUSUR ORTAYA ÇIKTI!.. Giyimine aşırı düşkünlüğü ile tanınan Victoria Beckham, garip gri özensiz bir kıyafetle dolaşırken yakalandı.33 yaşındaki Victoria Beckham Manhattan'da gece alış-verişine çıkınca yine gazetecilere yakalandı.


Göbeğini açıkta bırakan kıyafeti sadece görüntü olarak değil, göbek bölgesinde oluşan selüliti de ortaya çıkarınca gazetecilere de iş çıktı.


Gazeteciler bu derin yaranın, Brooklyn, Romeo ve Cruz adında çocuk dünyaya getiren Victoria Beckham'ın üç doğumu da sezeryanla yaptırması sonucunda oluşan kesik olduğunu belirttiler.


Göbeğinin hemen üzerinde düz bir çizgi ile görüntülenen Victoria Beckham, konuyla ilgili gazetecilerin 'Estetik mi yaptırdınız?' sorularına cevap vermedi.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: