Kusursuz gösteren moda hileleri nelerdir?

Ünlüler kırmızı halı üzerinde yürürken nasıl bu kadar kusursuz görünüyorlar diye merak mı ediyorsunuz? Elbette ki bunun basit hileleri var. Peki özel bir yere giderken siz de bu hileleri kullanarak kusursuz görünmek ister misiniz? O zaman ünlülerin uyguladıkları pratik moda sırlarına bir göz atalım.

Kadın

Kusursuz gösteren moda hileleri nelerdir? ZAYIF GÖSTEREN İÇ ÇAMAŞIRI
Hemen hemen her ünlünün kullandığı bu ürün, hepimizin bildiği özel vücut şekillediricilerle (korseyle) kusursuz bir görünüm sağlıyor. Bu iç çamaşırı, basen bölgenizde ve karın bölgesinde oluşan sarkık ve kötü görünümden kurtulmanıza yardımcı olur. Özellikle Kim Kardashian, bu tip iç çamaşırları giydiğini kabul eden ünlülerden biri.

ÇİFT TARAFLI BANT SÜTYEN
Çift taraflı bant sütyen, göğüslerin dik durmasına yardımcı olan ve sütyenin belli olmasını engelleyen bir üründür. Ünlüler bu ürünü sık tercih eder.

KAŞLAR İÇİN YAPIŞTIRICI
Dünyaca ünlü yıldız Beyonce'nin makyaj sanatçıcı Sir Jonh, kaşlar için en iyi yolun yapıştırıcı kullanmak olduğunu iddia ediyor. Bu ürünler kolay çıkabildiği için gözenekleri tıkamıyor ve uzun ömürlü oluyor.

BANT İLE BOTOKS ETKİSİ YARATMA
Bunu sık sık yapan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, güne yüzüne bant yapıştırarak başlıyor ve makyajını tamamlıyor. Bu yöntem sayesine yüzünün daha gergin görünmesini sağlıyor.

VÜCUT MAKYAJI
Başta Amerikalı ünlü oyuncu Christina Hendricks olmak üzere pek çok tanındık isim bu yöntemi uyguluyor. Cildin daha gergin hatlara sahip olmasını sağlayan bu hile için vücuda kontür uygulamanız yeterli.

SİLİKON SÜTYEN
Slikon sütyenler, askısız elbiseler ve sırt dekolteli elbiseler için kullanılan vazgeçilmez bir üründür. Nicole Richie dahil olmak üzere pek çok ünlü, kusursuz bir görünüm için bu yöntemi uyguluyor.

DAHA BÜYÜK AYAKKABI
Ünlülerin kırmızı halıda en sık yaptığı ve en dikkat çeken görünüm ise ayaklarından daha büyük numaralı bir topuklu ayakkabı giymektir. Bunun sebebi, ayakkabılarında oluşan ekstra boşlukları özel pamuklarla doldurarak, ayaklarının şişmesini engellemektir.

Cigarette pantolonla kombin nasıl yapılır?

Cigarette pantolonla kombin nasıl yapılır?

Bunlarda ilginizi çekebilir: