Kutsi evi terk etti mi? Feyza Çıpa o iddialara cevap verdi!

Kutsi'nin evi terk ettiği yönündeki habere Feyza Çıpa, cevap verdi.

Magazin

Kutsi evi terk etti mi? Feyza Çıpa o iddialara cevap verdi! Kutsi ve Feyza Çıpa birlikteliği üzerinde kara bulutlar dolandığı ve Kutsi'nin evi terk ettiği yönündeki habere yalanlama geldi.

Şimdilerde evlilik yolunda ilerleyen ve 2,5 yıllık ilişkilerini mutlu bir şekilde sürdüren Feyza Çıpa ve Kutsi arasında bir tartışma yaşandığı ve şarkıcının evini terk ettiği yönündeki haber dikkat çekmişti. Haberde yer alan iddialara göre Çıpa, sevgilisinin sosyal medya hesabında tek bir kare fotoğrafının bile olmaması üzerine tartışma çıkarmış ve Kutsi’ye “İlişkimize sahip çıkmıyorsun” diye bağırmıştı. Kutsi de bunun üzerine evi terk etmişti.

FEYZA’DAN YALANLAMA
Feyza Çıpa hakkında çıkan bu haberleri yaptığı açıklama ile yalanladı. Çıpa, “Kutsi ile beraberliğimiz devam ediyor ve her şey gayet yolunda. Bazı iddiaları ve ortaya atılan dedikoduları anlamak zor. Mutluyuz ve birbirimizi çok seviyoruz” dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: sozcu.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: