Kutsi ile Feyza Çıpa ayrıldı!

2014'ten beri aşk yaşayan Feyza Çıpa ile Kutsi çiftinin evlenmesi beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı. Aralık ayında nişan töreni yapan çiftin, sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını silmeleri 'ayrıldılar' şeklinde yorumlandı.

Magazin

Kutsi ile Feyza Çıpa ayrıldı! 4 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aralık ayında nişan töreniyle taçlandıran çift, birbirlerini sosyal medya hesabından sildi. İşleri nedeniyle düğün tarihlerini erteleyen ikilinin bu hareketi dikkatlerden kaçmadı.

Kutsi ile Feyza Çıpa düğün tarihini erteledi!

Kutsi ile Feyza Çıpa düğün tarihini erteledi!Feyza Çıpa ile Kutsi çiftinin evlenmesi beklenirken bu gelişme herkesi şok etti. Ayrılığın sebebinin Feyza Çıpa'nın evlilik baskısının neden olduğu iddia edildi. Aralık ayında nişanlanan çiftin, fotoğraflarını da silmeleri Ayrıldılar mı?' şeklinde yorumlandı. Kutsi, Feyza Çıpa için iki çocuğunun annesi Sinem Bayraktutan'dan boşanmıştı.

Kutsi'nin fazla kilolarının nedeni ortaya çıktı!

Kutsi'nin fazla kilolarının nedeni ortaya çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: