Kutsi'nin eski eşi Sinem Bayraktutar nişanlandı

Şarkıcı Kutsi ile 7 yıllık evliliğini ihanet gerekçesiyle bitiren Sinem Bayraktutar boşandıktan 15 ay sonra nişanlandı. Bayraktutar'ın müstakbel eşiyle fotoğraflarını ilk kez Renkli Sayfalar ekrana getirdi.

Magazin

Kutsi'nin eski eşi Sinem Bayraktutar nişanlandı Kutsi ile evliliğinden iki kızı olan Sinem Bayraktutar, bir ilaç şirketinde üst düzey yönetici olan sevgilisi Ezel Ünender'in evlilik teklifine 'evet' dedi. 7 aydır birlikte olan çift, geçen hafta sonu Bodrum Bitez'de aile arasında yapılan bir törenle nişanlandı. Nişan yüzüklerini takan çift Mayıs 2017'de nikah masasına oturacak.

Kutsi’nin uzun bir süredir “Huzur Sokağı” dizinin setinde tanıştığı Feyza Çıpa ile anılıyordu. Bayraktutar bu söylentiler üzerine boşanma davası açmak istese de Kutsi ayrılığa yanaşmamıştı

Sinem Bayraktutar'ın Kutsi ile evliliğinde yüzü gülmemişti. 8 yıllık flörtün ardından 2008’de evlenen çift, geçen yıl Temmuz ayında boşanmıştı.

Sinem Bayraktutar eşi Kutsi’nin ihanetinin ardından geçen yıl şunları söylemişti: “Kutsi daha önce de bana ihanet etti. Kutsi’yi ve Feyza’yı (Çıpa) suçlamıyorum. Burada tek suçlu benim, ikinci kez affettim. Bu aşka, evliliğe 15 yılımı verdim. Bir erkek hamileyken eşini terk edebiliyorsa her an herkesi bırakabilir.”

Kutsi küçük kızı Lila doğmadan önce eşi Sinem Bayraktutar'la barışmış çift daha sonra tekrar ayrılmıştıÇiftin Ceylin Ada ve Lila adında iki kızı var.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: