"KUZEY GÜNEY 80 DAKİKA OLMASIN!"

Milliyet Gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu yazdı...

Magazin

"KUZEY GÜNEY 80 DAKİKA OLMASIN!" Tek diyeceğim bu. Çünkü bu senaryoyla her hafta işin içinden çıkmak, koca bir sezon aynı performansı göstermesi gerçekten zor. Ve de anlamsız. İzleyici de alışsın, artık bu ‘film gibi dizi izleme’ alışkanlığını bıraksın. Sonra sahneler uzar, bir bakış bir yürüme, bir ağlama sahnesi tek başına kalmaya başlar. Birinci bölümünden iki ayrı bölüm çıkardı ‘Kuzey Güney’in. Kıvanç Tatlıtuğ ilk antrenmanlarını yaptığı ‘Ezel’deki karakterini sağlamlaştırmış. Kendi sesiyle oynuyor. Ses eğitiminin ne kadar önemli olduğunu ispatlıyor. Mesela Cemre’de bu eksikliği gördüm. Bir James Dean havası sezdim Tatlıtuğ’da. Yazılacak çok şey var. Mutlaka çok yazı çıkacak.
Yineliyorum; artık dizilerimizde film uzunluğuna bir son verilmeli. Ne demek istediğimi gelecek bölümlerde, sonraki, sonraki bölümlerde anlayacaksınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: