KUZEY GÜNEY DİZİSİNDE AŞK ORTAYA ÇIKIYOR!

Cemre, Kuzey'in ona olan aşkını öğrenecek!

Magazin

KUZEY GÜNEY DİZİSİNDE AŞK ORTAYA ÇIKIYOR! Kanal D'de yayınlanan başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Cemre Çayak'ın paylaştığı "Kuzey Güney" dizisinin 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan iki bölümünün tekrarını izleyebildiğiniz Kuzey Güney, 3. bölümü itibariyle yayınına tekrarsız devam edecek.

Güney'in yaptığı kazayı üzerine alarak "Katil" damgası yiyen Kuzey, geçmişin yükünden kurtulamıyor.Kuzey'in içinde hesaplaşma yaşadığı günlerde, kaza sonucunda ölen çocuğun babasının eve gelerek Kuzey'den hesap sorması, onu ailesine ve en önemlisi her şeyi elinden alan Güney'e karşı daha da dolduruyor.Cemre artık Kuzey'in ona karşı olan duygularını biliyor. Cemre'nin dövüş gecesi Kuzey'in yanına gitmesi, Güney'i rahatsız ediyor. İki kardeş arasındaki ipler iyice geriliyor.

Öte yandan Güney ve Banu arasındaki yakınlaşma devam ediyor. Cemre bu yakınlaşmaya şahit olacak mı? Kuzey, Cemre'yle olan ilişkisine nasıl devam edecek?Güney, Kuzey'in Cemre'ye karşı duygularını hissediyor mu?

Hepsinin cevabı yarın akşam 3. bölümüyle ekranlara gelecek Kuzey Güney'de.


Magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: