'KUZEY GÜNEY'İN FİNALİ NASIL OLACAK?

'Kuzey Güney' dizisi bu akşam yayınlanacak bölümle sezona veda edecek..

Magazin

'KUZEY GÜNEY'İN FİNALİ NASIL OLACAK? İşte 'Kuzey Güney'in sezon finalinde yaşanacaklar;

Heyecan fırtınasının yaşanacağı sürprizlerle örülü bir bölümle sezona veda edecek olan “Kuzey Güney”e; polis tarafından gözaltına alınan Ferhat'ın oynayacağı, kazananı olmayacak büyük kumar damga vuracak.

Gerek öyküsü gerekse de iddialı oyuncu kadrosuyla daha ilk sezonunda adını diziler liginin ilk 5'inin arasına yazdıran “Kuzey Güney”; takipçilerinin soluksuz izleyeceği, sürprizlerle dolu bir bölümle yaz tatiline çıkacak.

Dizinin sezon finalinde olaylar şöyle gelişecek: Ferhat’la Kuzey’in bu karşılaşmasının galibi Kuzey olur. Ferhat gözaltına alınır.

Kuzey artık sevdiklerine verdiği sözü tutmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Korku dolu, karanlık günlerin ardından Kuzey için de ufukta güneşli günler belirmeye başlar.

Ferhat ise işlediği suçların hesabını polislere vermeye çalışır. Sinaner’ler cephesinde, Banu ile Güney’in düğününde başlayan Burak Çatalcalı krizi, her geçen saat daha da büyür.

Balayına çıkmak üzere son hazırlıklarını yapan Güney ve Banu’nun evliliklerine, en büyük darbeyi Cemre’nin varlığı indirir. Kendisi yüzünden başlayan olaylardan habersiz Cemre ise aşk acısıyla baş başadır.

Kuzey’e aşkını itiraf ettikten sonra sığınacak hiçbir yeri kalmayan Cemre, sonunda kalbinin sesine kulaklarını tamamen kapatmaya karar verir. Kuzey, Zeynep’le olan ilişkisinde sorunlardan ve korkulardan uzakta, yeni bir döneme girmek üzereyken, Ferhat hayatının en büyük kumarını oynar. Bu oyunun kazananı olmayacaktır...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: