Kuzgun dizisine hangi oyuncular katıldı?

Nevşehir'de çekimleri süren Kuzgun dizisine iki yeni oyuncu katıldı. Metehan Parıltı ve Nisa Sofiya Aksongur, dizide Barış Arduç ve Burcu Biricik'in çocukluklarını oynayacak.

Dizi Galeri

Kuzgun dizisine hangi oyuncular katıldı? Star TV'de başlayacak olan, Ay Yapım'ın hazırladığı 'Kuzgun' dizisinin çekimleri geçen cuma Ürgüp'te başladı. Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturuyor.

Başrollerini Barış Arduç'un ile Burcu Biricik'in paylaştığı dizide babaları (Yusuf ve Rıfat) polis olan Kuzgun ve Dila'nın engellerle sınanan aşkı ekrana taşınıyor. Dizide aşkları çocuk yaşlarda başlayan iki karakterin sık sık geçmişlerine de yer verilecek. Bu nedenle titiz bir cast çalışması sürdüren yapım şirketi, başrol oyuncularının çocukluklarını canlandıracak oyuncularla da anlaştı. Medyatava'nın haberine göre; Barış Arduç'un çocukluğuna Metehan Parıltı hayat verecek.


Dizideki kadın başrol Burcu Biricik'in çocukluğunu ise Nisa Sofiya Aksongur canlandıracak. Metehan Parıltı gibi Layla Şirin Ajans'a bağlı olan Aksongur, son olarak "Ağlama Anne" dizisinde Adnan'ın (Cansel Elçin) kızı Alya karakterini oynamıştı.


Şubat ayında ekranlara gelmesi planlanan Kuzgun dizisinin ekibi, önümüzdeki hafta Ürgüp çekimlerini tamamlayıp İstanbul'a dönecek. Merakla beklenen projede, en yakın dostu tarafından tuzağa düşürülen babasının hapse girmesinin ardından ailesinden koparılan Kuzgun'un etkileyici intikam hikâyesi seyirciyle buluşacak. Kaçırıldıktan 20 yıl sonra intikam planını devreye sokan Kuzgun'un dizideki Kesik adlı yakın arkadaşını ise Burak Uyanık canlandıracak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: