Kuzgun, Neslican Tay'ı unutmadı!

Kuzgun, Çarşamba akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde geçtiğimiz hafta kanserden hayatını kaybeden Neslican Tay'ı anacak.

Dizi Galeri

Kuzgun, Neslican Tay'ı unutmadı! Başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik ve Onur Saylak'ın yer aldığı 'Kuzgun' yeni sezonun startını geçtiğimiz hafta vermişti. Star TV'de Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Barış Arduç'un hayat verdiği 'Kuzgun' karakterinin "Boğulacaksak da savaşırken boğuluruz." sözleri dikkat çekti.

Neslican Tay'ı hatırlattı!

Tümörden sol bacağını kaybeden 21 yaşındaki Neslican Tay, geçtiğimiz hafta dördüncü kez yakalandığı kanserden dolayı tedavi gördüğü yoğun bakımda hayatını kaybetmişti. Ölümüyle tüm Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay, ölümünden kısa bir süre önce "Belki kaybedeceğim ama savaşarak kaybedeceğim" demişti. Kuzgun'un dikkat çeken sözü akıllara Neslican Tay'ın bu sözlerini getirdi.

Video yüklenemedi...Çukur da Neslican Tay'ı unutmadı!

Bu arada Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünde de Neslican Tay unutulmamış ve ekrana "Gerçek zaferler asla pes etmeyenlerindir. #NeslicanTay Çukur'a umut oldun. Seni asla unutmayacağız" şeklindeki duvar yazısı verilmişti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: