KYLİE, AİLESİYLE GELİYOR

Kylie Minogue'un, 20 Mayıs'taki İstanbul konserine anne, baba ve kardeşi de gelecek.

Magazin

KYLİE, AİLESİYLE GELİYOR   Şimdiye kadar çıkardığı 10 albümle ulaştığı milyonlarca satış rakamına ulaşan Kylie Minogue'un, 20 Mayıs'taki İstanbul konserine anne, baba ve kardeşi de gelecek.

Geçtiğimiz günlerde sahiplerine ulaşan Brit Ödülleri'nde 'en iyi uluslararası kadın sanatçı' kategorisinde ödülü kapan Kylie Minogu, son albümü 'X'in turnesi kapsamında İstanbul'a gelecek. 20 Mayıs'ta yapılacak konser için 21 TIR'la gelecek olan güzel şarkıcı, İstanbul'da üç gün kalacak. Hotel Les Ottomans'da konaklayacak Minogue için Boğaz'da bir parti verilecek.

İstanbul konserine 120 kişilik teknik ekiple gelecek olan ünlü şarkıcıya 10 kişilik orkestra, 20 kişilik dans grubu, 5 akrobat eşlik edecek. Ekibi ve kendisi için 6 ayri kulis isteyen Minogue, tek bir konuda baştan uyarıda bulundu. Minogue, sağlığına dikkat etmek zorunda olduğunu ve İstanbul'da kaldığı süre boyunca sadece organik gıdalar tüketmek istediğini iletti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: