Kylie Jenner kıyafetinin azizliğine uğradı

Geçtiğimiz gecce, kardeşi Kendal Jenner ve Gigi Hadid ile kız kıza eğlenceye çıkan Kylie Jenner dansı fazla kaçırınca, kıyafetinin azizliğine uğradı. İşte o gecce yaşananlar..

Dünya Magazin

Kylie Jenner kıyafetinin azizliğine uğradı Geçen ay sevgilisi Tyga ile olaylı bir şekilde yollarını ayıran Kylie Jenner, ilişkiden sonra ilk skandalına imza attı. Geçen akşam kız arkadaşları ve kardeşi Kendal Jenner ile bir partiye katılan Kylie Jenner seksi kıyafetinin azizliğine uğradı. Dansın ve eğlencenin dozunu kaçıran Jenner, vücudunu saran elbisesini zorlayınca elbisenin fermuarını bozdu. Snapchat'inden paylaştığı fotoğrafla da bu küçük kazanın tamir görüntüsünü hayranlarıyla paylaştı.


Tyga'dan sonra ilk kaçamak!

Geçen ay Tyga ile olaylı bir şekilde yollarını ayıran Kylie Jenner'ın yeni bir ilişkiye yelken açmaya başladığı konuşuluyor. Geccede, ünlü albüm yapımcısı Jahron Anthony Brathwaite ile yakınlaşan Kylie Jenner, bu kaçamak hakkında bir açıklama yapmadı. Jenner'ın yakın çevresinin söylediğine göre yaklaşık 2 aydır Jenner'a ilgi duyan Brathwaite o gecce Jenner ile oldukça samimi dakikalar yaşamış. Başlarda sadece arkadaş olarak görüşen ikili, tutkulu bir ilişkiye yelken açma yoluna girmişler.. Gecce boyunca birlikte dans eden ikili, etraftakilere aldırış etmeden öpüşmeye de devam etmişler.


Bunlarda ilginizi çekebilir: