KYLIE MINOGUE İLE AYNI FİLMDE!

Türk oyuncu Sedat Mert ünlü şarkıcı Kylıe Mınogue ile aynı filmde oynamaya hazırlanıyor..

Magazin

KYLIE MINOGUE İLE AYNI FİLMDE! Oyuncu Sedat Mert 'Türkiye'de rol için magazin gündemi de yaratmak zorundasınız. Ama benim buna ihtiyacım yok' dedi..

atv'nin sevilen dizisi 'Parmaklıklar Ardında' da rol alan oyuncu Sedat Mert, ünlü 'Parfüm' filminin de yönetmeni olan Tom Tykwer'ın 'Internatıonal' adlı son projesinde rol aldıktan sonra Hollywood'dan gelen tekliflerin arttığını söyledi.
Hollanda ve ABD'de iki sinema filmi için görüşmelere davet edilen Mert 'Türkiye'de iyi oyuncu olduğunuzu kanıtlamak ve rol almak için magazin gündemi de yaratmak zorundasınız.
Ama yurtdışındaki film görüşmelerinde sadece referanslarımı, yaptığım işleri sunmam yeterli. Oyunculuğumu kanıtlamak için magazin yapmaya niyetim yok' dedi.

MINOGUE İLE OYNAYACAK
İngilizce, Felemenkçe ve Almanca konuşan ünlü oyuncu bu yaz Tom Tykwer'ın yeni filminin deneme çekimlerine katılmak üzere ABD'ye gidecek.

Mert, ünlü şarkıcı Kyle Minogue'un rol alacağı 'Broken Hill' adlı filmden de teklif aldığını söyledi. 2010'da çekilecek filmle ilgili prensipte anlaştıklarını söyleyen Mert 'Resmi sözleşmeler yapılmadan açıklama yapmayacağım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: