LACİVERT 10 YAŞINDA!

İstanbul boğazının eşsiz rengine adıyla vurgu yapan “Lacivert” on yasında.

Magazin

LACİVERT 10 YAŞINDA! “Bugün özel bir şey yapalım” fikrinin önemli adreslerinden biri olan Lacivert, kuruluşundan bu yana menüsü ve hizmet prensibiyle bir yandan kalıcılık ve klasikleşme hedeflerine sadık kalırken, bir yandan da Michelin yıldızlı birçok şefle ortak çalışmalar yürüterek yenilikçi, modern ve öncü misyonunu korudu.

Konumlandığı muhteşem Boğaziçi manzarasını, büyüleyici İstanbul doğasının bir hediyesi olarak görsek bile; aşk ilanları, evlilik teklifleri, kutlamalar ve yıldönümlerinin vazgeçilmez mekanı olmasında, şef Hüseyin Ceylan ve ekibinin payı büyük. Bu ekibin, on yıllık ulusal ve uluslararası tecrübeyle hazırladığı lezzetler, birçok otorite ve lacivert misafiri tarafından çok beğenildi, çok konuşuldu; unutulmaz Beykoz Paçası, Balık Çorbası, Uskumru Dolması ve Kabak tatlısı… Her Pazar Anadolu lezzetlerine odaklanan özgün menüsüyle, Lacivert Brunch ise klasikleşerek artık bir Boğaziçi geleneği halini aldı.

Bu kocaman dünya şehrinde kalıcı olmak, on yıla ulaşmak büyük bir emeğin ve yaptığımız işe inanmış olmanın başarısıdır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: