Lady Gaga hakkında bilinmeyenleri anlattı!

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, Elle Dergisi'ne samimi açıklamalarda bulundu.

Dünya Magazin

Lady Gaga hakkında bilinmeyenleri anlattı! Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, Elle Dergisi'ne samimi açıklamalarda bulundu.

NASIL İYİLEŞTİĞİNİ ANLATTI
Ünlü şarkıcı, içinde bulunan süper kahraman sayesinde artık iyi olduğunu söyleyip "O bana uçabilmem için kanatlar verdi. Lady Gaga’yı ben yarattım" dedi. Ünlü şarkıcı, hayat felsefesinin "Bence hayat, meydan okumayı kabul etmemizi istiyor. Nezaketli davranmamızı söylüyor" olduğunu söyledi.
Gaga, kariyeri boyunca tercih ettiği aykırılıkları "Geriye dönüp, yaptığım her şeye baktığımda, aykırı davrandığım için bir çeşit kötü şöhrete sahip olduğumu görüyorum. Çünkü kaba ve düşüncesiz göründüm. Oysaki iyilik ve nezaket, bizleri iyileştirir. Bu benim için varoluşsal bir deneyim oldu. Ben de böyle insanlar için savaşmaya başladım. Daha önce de dediğim gibi; 'Bunu ünlü olmak için değil; etki yaratmak için yaptım.'" dedi.

Lady Gaga ve Bradley Cooper aşkı kurgu çıktı!

Lady Gaga ve Bradley Cooper aşkı kurgu çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: