Lady Gaga hayranına küfretti!

Bradley Cooper ile Irina Shayk'ın ayrılması dünya magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. ayrılığa sebep olarak gösterilen Lady Gaga, verdiği konserde bir hayranının Bradley Cooper sorusuna çok sinirlenerek, küfür etti.

Dünya Magazin

Lady Gaga hayranına küfretti! Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk ve aktör Bradley Cooper, 4 yıllık birlikteliklerini önceki günlerde noktalamıştı. 2 yaşında bir kızları olan ünlü çiftin Cooper'ın A Star is Born (Bir Yıldız Doğuyor) adlı filmde birlikte oynadığı Lady Gaga yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti. Asıl nedenin ise Irina Shayk'ın evlenmek istemesi üzerine Bradley Cooper'ın evliliğe yanaşmaması olduğu ortaya çıkmıştı.

Dedikoduların ardı arkası kesilmezken Lady Gaga, Las Vegas'ta verdiği konserde hiç beklemediği bir durumla karşılaştı. Şarkı aralarında bazı dinleyiciler Lady Gaga'ya seslenerek Bradley Cooper'ın nerede olduğunu sordu. Bunun üzerine Lady Gaga öfkesine hakim olamayarak tam da Oscar töreni gecesi Bradley Cooper ile seslendirdiği Shallow şarkısına başlamadan önce hayranlarına küfürle yanıt verdi. Lady Gaga, hayranlarına "Ya kibar olun ya da ... gidin" diye seslendi.

Irina Shayk ve Bradley Cooper neden ayrıldı?

Irina Shayk ve Bradley Cooper neden ayrıldı?
(Kaynak: www.haberturk.com)

Bunlarda ilginizi çekebilir: