Lady Gaga: "Tecavüze uğradım!"

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, Beverly Hills’te düzenlenen 'Women in Hollywood' (Hollywood Kadınları) geccesinde yaptığı konuşmasında 19 yaşında tecavüze uğradığını açıkladı.

Dünya Magazin

Lady Gaga: "Tecavüze uğradım!" Hollywood’un ünlü kadınları, geçtiğimiz gün Elle Dergisi’nin Beverly Hills’te düzenlediği 'Women in Hollywood' (Hollywood Kadınları) geccesine katıldı. Aralarında Jennifer Lopez, Charlize Theron, Keira Knightly, Sara Sampaio, Chloe Moretz gibi isimlerin bulunduğu davete Lady Gaga damgasını vurdu.

Geccede Jennifer Lopez de bir konuşma yaptı. Lopez konuşmasının son bölümünde Lady Gaga'yı sahneye davet etti. Yıllardır hem şarkıcılık hem oyunculuk yaptığından dolayı eleştirildiğini belirten Lopez, meslektaşına dönerek “Bize kendi kulvarımızda kalmamız söylenirken, biz yeni bir kulvar yaratırız” dedi. Bu sözler Gaga’yı gözyaşlarına boğdu.

"KIYAFET GİYMEYE İTİRAZ EDİYORUM!"

Jennifer Lopez'in ardından Lady Gaga açıklamalarda bulundu. "Buraya gelirken kıyafet üstüne kıyafet denedim, bir çok ayakkabıyı giyip çıkardım, en güzel mücevherleri taktım, ipek kumaşlardan elbiseler denedim ama sonra 'ne yapıyorum?' diye düşündüm" diyen Lady Gaga, "Sonuçta bir güzellik yarışmasında birbirimizle yarışmıyoruz. İnsanları etkilemek için kıyafet giymeye itiraz ediyorum. Bugün o nedenle buraya takım elbiseyle geldim” şeklinde konuştu.

"TECAVÜZE UĞRADIM!"

Lady Gaga ardından çok çarpıcı bir itirafta bulundu ve 19 yaşında tecavüze uğradığını açıkladı. Şarkıcı, "Hala kim olduğunu söyleyecek kadar cesur değilim. Çok gençtim. Tecavüze uğradıktan sonra sonsuza kadar değiştim. Kimseye söyleyemedim. Kendimden bile kaçtım. Ve bugün hala bu durumdan dolayı utanç duyuyorum. O dönem bana kimse yardım etmedi, kimse bana rehberlik etmedi" derken gözyaşlarına hakim olamadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: