LADY GAGA'NIN AŞKTA ŞANS YOK!

Lady Gaga, henüz 24 yaşında olmasına rağmen müzik dünyasının en başarılı isimleri arasında yer alyor. Ancak kariyerindeki başarıyı aşk yaşantısına yansıtamıyor.

Magazin

LADY GAGA'NIN AŞKTA ŞANS YOK! Henüz 24 yaşında ve dünyanın yeni müzik fenomeni olarak görülüyor. Minyon vücudu ve milyon dolarlık servetiyle Lady Gaga, dünyanın en ünlü kadınları arasında yer alıyor.

İstediği müziği yapıp istediği gibi giyinen Gaga'nın dünya çapında milyonlarca hayranı olsa da yine de aşk hayatında mutsuz. Lady Gaga'nın özel hayatının konu edildiği 'Poker Face: The Rise of Lady Gaga' isimli kitapta, genç şarkıcının tüm çabasına rağmen aşk hayatında mutlu olamaması ve arka arkaya yaşadığı hayal kırıklıkları anlatılıyor.

ÇOK YALNIZ VE MUTSUZ
Kısa süre önce ayrıldığı gecce kulübü işletmecisi Luc Carl ile yeniden birleşen genç şarkıcı için kitapta, "Hayatına soktuğu tüm erkekler onu hayal kırıklığına uğrattı. Güçlü görünse de aslında çok yalnız ve mutsuz. Evlenmek ve hayatının erkeğiyle yaşamak istiyor. Ancak birlikte olduğu erkekler onu sadece üzüyor" deniliyor.

ALEX BECKMANN
Lady Gaga, eski grubundaki müzisyenlerden biri olan Beckmann ile uzun süre beraber oldu. Ancak aldatılınca ilişkiyi bitirdi.

ROB FUSARI
Prodüktör Fusari ile mutlu bir birlikteliği olan Gaga, aralarındaki büyük tartışmalar nedeniyle ayrılık kararı aldı.

FRANK LOPERA
İşletmeci Lopera ve Lady Gaga kısa süre flört etti. Lady Gaga, 'bağlılık hissedemediği' için erkek arkadaşından ayrıldı.

LUC CARL
Carl ile daha önce de bir kez çıkıp ayrılan Lady Gaga, çapkınlığıyla nam salmış genç işletmeciden bir türlü tamamen kopamıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: