LADY GAGA’NIN GARİP SAHNE ARKASI İSTEKLERİ!

Lady GaGa’nın kıyafetleri hayranlarını ve onu eleştirenleri ne kadar şaşırtıyorsa, sahne arkasındaki istekleri de konser organizatörlerini o kadar çok şaşırtıyor.

Magazin

LADY GAGA’NIN GARİP SAHNE ARKASI İSTEKLERİ! Sahne arkası isteklerinin içinde giyinme odasına kurulacak oksijen tankı ve balın yanı sıra belli bir saatte kesinlikle servis edilmesi gereken bir de özel menüsü var. Hollywood Life'ın haberine göre, istediği yemeklerin saat 17:00'de servis edilmemesi sözleşme ihlali olarak kabul ediliyor. Yemeklerin saatinin yanı sıra, beslenme listesine göre her gün farklı bir menünün de getirilmesi şart.

Pazartesi günleri GaGa, barbekü geccesi istiyor, Salı günü Asya yemekleri günü iken, Meksika mutfağı Çarşamba gününün menüsü. Perşembe günü olan klasik Amerikan mutfağından sonra Cuma günü de etsiz yemekler istiyor. Cumartesi makarna ve Pazar günü de yanında garnitürleriyle birlikte kızarmış hindi Lady GaGa'nın olmazsa olmazları.

The Smoking Gun'ın internet sayfasında yayınlanan belgelere göre, eksantrik yıldız, mekanda servis yapan barların sahne almadan yarım saat önce buz satışlarını durdurmasını istiyor. Belgede: “Önemli: Mekandaki bütün barlardaki buz satışına Lady GaGa'nın performansı başlamadan yarım saat önce son verilmesi gerekiyor!”

Başka bir isteği ise, “Mekandaki servis elemanları kabul edilebilir, tanınmalarını sağlayan üniforma giymeleri gerekiyor. Dikkat! Sade tişört, takım elbiseler ve sade takımlar yasak!”

msntr.starlounge
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: