"Lale Devri" ve "Yer Gök Aşk"tan şok karar!

Fox ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk ve Lale Devri dizileri bu sezon final yapıyor

Magazin

"Lale Devri" ve "Yer Gök Aşk"tan şok karar! Fox ekranlarında 3 yıldır yayınlanan Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizileri bu sezon final yapma kararı aldı. Avşar Film'in yapımcılığını yaptığı diziler, yayınlandığı günlerde büyük başarı kazanmış ve Fox kanalının ilk dört kanal arasına girmesini sağlamışlardı.

BAŞROL OYUNCULARININ TAMAMI DEĞİŞTİ...

2010 yılında Fox ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yer Gök Aşk dizisi, sezon sonunda final yapacak. Murat Ünalmış, Birce Akalay ve Selen Soyder'in diziden ayrılmasından sonra değişikliğe giderek Burak Hakkı, Melisa Aslı Pamuk ve Tuvana Türkay'lı kadrosu ile yoluna devam etmişti.

KÜLLERİNDEN DOĞAN DİZİ...

Tolgahan Sayışman'ın başrolünü oynadığı Lale Devri dizisinin ilk 11 bölümü Show TV ekranlarında yayınlanmış fakat beklediği ilgiyi görmemişti. Bitirilmesi düşünülen Lale Devri daha sonra Fox'a transfer oldu ve cumartesi geccelerinin en çok izlenen dizisi oldu. Emina Sandal ve Serenay Sarıkaya'nın ayrıldığı diziye Yer Gök Aşk'ın başrol oyuncusu Selen Soyder dahil oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: