LALE DEVRİ'NDE İZLEYİCİYİ ÜZEN FRAGMAN!

Lale Devri'nin dün akşam yayınlanan bölümünde sonunda Çınar ile Toprak'ın sevdiklerini söylemelerinin yarattığı heyecan kısa sürdü.

Magazin

LALE DEVRİ'NDE İZLEYİCİYİ ÜZEN FRAGMAN! Toprak, Çınar'ı sevdiği halde, annesinden gelen baskılara dayanamayarak Ahmet'le evlenmeyi kabul etti. Bu haberi bilmeden Toprak'la çocuğu için görüşmek isteyen Çınar, görüşme sırasında duygularına hakim olamadı. Çınar, Toprak'ı karşısında görünce onu ne kadar çok sevdiğini söyledi. Çınar'ın bu sözlerine Toprak'ta aynı şekilde cevap verdi ve haftalardır izleyenlerin birlikte olmasını istedikleri ikili sonunda kavuştular.

Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünün fragmanı izleyenlerin heveslerini kursağında bıraktı. Yeni fragmanda Çınar ile Toprak'ın yeniden birleşmediği anlaşıldı. Toprak'ın "Artık çok geç, biz diye birşey kalmamış" sözleri ile başlayan yeni fragmanda Çınar ile Toprak'ın yeniden bir ilişkiye başlamadığı anlaşıldı.

Lale Devri hayranları yeni fragmanın hemen yayınlanmasından dolayı Toprak ile Çınar birlikteliğinin olmadığı bu kadar erken öğrenmenin üzüntüsünün yaşadılar.

89. Bölüm fragmanı:

video...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: