“Lamborghini” hiç bu iş için kullanılmamıştı!

İngiltere’nin başkenti Londra’da otomobil tutkunu ve blog yazarı Tim Burton isimli bir kişi dünyanın en lüks araçlarından Lamborghini ile hindi pişirdi.

Yaşam

“Lamborghini” hiç bu iş için kullanılmamıştı! Bu sene yeni yıl hindisini pişirmek için oldukça sıradışı ve ilginç bir yöntem deneyen Tim Burton dünyanın en pahalı otomobiliyle belki de dünyanın en pahalı hindisini pişirdi. 300 bin £’luk fiyatıyla dünyanın en pahalı otomobili Lamborghini ilk defa bir fırın olarak kullanıldı. Tim Yaklaşık 10 dakika boyunca bir tırmığa geçirdiği hindiyi otomobilin egzozunda tutarak pişirmeyi başardı. Fırın yerine Lamborghini kullanan Burton, bu sıradışı yöntemi “10 dakikadan az bir zamanda ızgara hindi nasıl yapılır?” başlığıyla YouTube’ta da paylaşıyor. Tim Burton çektiği video ile hindiyi nasıl pişirdiğini an be an gösteriyor ve pişen hindiyi afiyetle yiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: