'LAN JALE. BU NE GÜZELLİK BÖYLE!'

Bugüne dek birçok dizide rol alan genç oyuncu Esin Civangil 5 yıl önce 'Ekmek Teknesi'ndeki 'Lan Jale' karakteri ile tanınmıştı. Civangil ilk kez bir sinema filminde rol aldı ve değişimiyle görenleri çok şaşırttı..

Magazin

'LAN JALE. BU NE GÜZELLİK BÖYLE!' Onur Tan'ın yönettiği 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' adlı sinema filminin çekimleri Side'de sürüyor. Şafak Sezer, Alp Kırşan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Nilgün Belgün'ün başrollerini paylaştığı filmin senaryosu Uğur Uludağ'a ait.

'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminin başrol oyunculardan biri de Esin Civangil. 'Ekmek Teknesi' adlı dizideki 'Lan Jale' karakteriyle ünlenen Civangil, ilk kez bir sinema filmi için kamera karşısına geçti. Sinemayı çok istediği için heyecanlı olduğunu söyleyen genç oyuncuya bikinili sahnelerin çekimi sırsında oteldeki müşteriler de takıldı: 'Lan Jale. Bu ne güzellik böyle!'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: