Lansmanda Didem Soydan fırtınası!

İspanya’da küçük bir atölyede gözlük üretimi ile başlayan Etnia Barcelona hikayesi, kalitesi, ürün çeşitliliği ve tasarımda yarattığı farklarla bir dünya markası olarak yoluna devam etti.

Kadın

Lansmanda Didem Soydan fırtınası! Sanat ve anarşinin buluştuğu 2018 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu Be Anartist’in ilk dünya lansmanını Türkiye’de gerçekleştiren Etnia Barcelona yaz modasında yeni bir akım yaratmaya hazırlanıyor. Manken ve fotomodel Didem Soydan’ın katılımı ile gerçekleşen lansmanda bütün modellere ilgi yoğundu. Yeni koleksiyonu çok beğendiğini ifade eden Didem Soydan; “ Etnia Barcelona tercih ettiğim gözlük markaları arasında. Çok zengin bir koleksiyon içeriğine sahip ve aradığım modelleri bulabiliyorum. Hem günlük hem de özel kombinlere uygun şık ve kaliteli modelleri var. Benim için bir markanın anlatabileceğim özelliklerinin olması çok önemli. Etnia Barcelona onlarca güzel özelliğiyle beni fetheden bir marka oldu. Özellikle Be Anartist’in vintage çizgisi, mikro karakteri ve farklı formlardaki tasarımları etkileyici ” dedi.


Farklı tasarımlarının yanı sıra doğadan aldığı renkleri harmanlayarak ürettiği, birbirinin asla aynısı olmayan modelleri ile dünyaca ünlü isimlerin kullandığı Etnia Barcelona; Gigi Hadid, Beyonce, Jay Z, Cara Delevingne, Brad Pitt, Naomi Watts, Rachel Mcadams gibi isimlerin vazgeçilmezi…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: