Latin Amerika'yı fethettiler!

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in rol aldığı ‘Kara Para Aşk’, Şili’den sonra Arjantin’de de reyting rekoru kırıp en çok izlenen yapım oldu.

Dizi Galeri

Latin Amerika'yı fethettiler! 2014 ile 2015 sezonunda atv'de ekrana gelen ve Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in oynadığı 'Kara Para Aşk', 2016'da da 107 ülkeye satılarak rekor kırmıştı. Son olarak Arjantin'in Telefe kanalında 14 Şubat'ta ekrana gelen dizi, ilk bölümüyle reyting rekoru kırdı. Birçok programı geride bırakarak Arjantin'de en çok izlenen 100 yapım arasında birinci sıraya yerleşen Kara Para Aşk, sosyal medyada da paylaşım rekoru kırdı. Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu ve Latin ülkelerinde de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Akyürek'e Arjantinli hayranları övgüler yağdırdı.
Bu arada 2017 Mayıs'ta da Şili'nin en büyük televizyon kanalı Mega TV'de yayınlanan 'Kara Para Aşk', reytinglerin zirvesine oturmuştu. Öte yandan dizinin yakışıklı oyuncusu için sosyal medyada açılan 'Engin Akyurek Latino Fans' ve 'Engin Akyurek Argentina' gibi hesaplar da 100 binleri aşan takipçi sayılarına ulaştı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: