Lazio Başkanı: Burak Yılmaz ile ön sözleşme yaptık!

Lazio cephesinden gerçekleşmeyen Burak Yılmaz transferi için açıklamalar sürüyor.

Diğer Haberler

Lazio Başkanı: Burak Yılmaz ile ön sözleşme yaptık! Başkent temsilcisi Lazio, Burak Yılmaz ile ciddi şekilde ilgilenmiş ancak Galatasaray'a sunulan rakamda anlaşma sağlanamayınca, teknik direktör Vladamir Petkovic'in takımında çok görmek istediği Burak Yılmaz transferi gerçekleşmemişti.

İtalyan gazetesi Corriere dello Sport'a açıklamalarda bulunan Lazio Başkanı Claudio Lotito, "Eğer ağrısı olan varsa ilaç içmelidir. Lazio, gerekli paralar harcadı." dedi.

Oyuncularının kalitesine güvendiğini belirten başkan Lolito, taraftarların tek yapması gerekenin tezahürat olduğunu söyleyerek, taraftarın eleştiri hakkının olduğunun da altını çizdi.

Burak Yılmaz'ın ilk zamanlar planları arasında olmadığını da söyleyen Başkan, "Galatasaray ile anlaşmıştık. Hatta oyuncu ile de ön anlaşma yaptık. Tüm anlaşmazlıklar, şantajlara karşılık vermemle başladı" diyerek, transferin olmamasında menajerlerin parmağının olduğunu belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: