Le Meridien İstanbul Etiler Oteli'nden bayrama özel konaklama paketi

Le Meridien İstanbul Etiler’de İstanbul’un iki yakası ayaklarınızın altında! Bayram tatilini İstanbul’da geçirecekler için uygun konaklama fırsatı sizi bekliyor

Diğer Haberler

Le Meridien İstanbul Etiler Oteli'nden bayrama özel konaklama paketi Şehrin yeni nesil oteli Le Meridien İstanbul Etiler, kurban bayramı için İstanbul Boğazı’nın her iki yakasını da gören muhteşem manzaralı oda seçenekleri ile 5 gece ve üzeri kalışlarda yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor. İstanbul’un iki yakası artık ayaklarınız altında!

Explore Spa & Fitness ayrıcalığı

Son derece şık ve çağdaş tasarımları odalarda bir yandan İstanbul manzarasının keyfini çıkarırken diğer yandan Le Meridien İstanbul Etiler otelinin ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz. Avrupa'nın ileri gelen markalarından olan Explore Spa & Fitness'ın egzotik ortamında kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Keşfetmeniz için özel masaj ve terapiler (Önceden rezervasyon istenmektedir), buhar odaları, Türk Hamamı, ısıtmalı açık ve kapalı havuzları, özel dinlenme odaları ve fitness salonu sizleri bekliyor. Otelin 3. katında 1800 metrekare alana yayılmış geniş alanda bulunan Explore Spa & Fitness sağlıklı ve zinde hissetmenize aynı zamanda bayram tatilinin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak.

Detaylar için tıklayınız..

Bunlarda ilginizi çekebilir: