Le Meridien İstanbul Etiler’in kahve kokteyllerini denediniz mi?

Le Meridien İstanbul Etiler bünyesindeki Latitude Bar, yeni Illy kahve seçenekleriyle farklı lezzetler sunarak şehrin popüler buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Diğer Haberler

Le Meridien İstanbul Etiler’in kahve kokteyllerini denediniz mi? İstanbul’un her iki yakasına dahakim muhteşem manzarası ile dikkat çeken, şehrin yeni nesil oteli Le Meridien İstanbul Etiler bünyesindeki Latitude Bar, yeni Illy kahve seçenekleriyle farklı lezzetler sunarak şehrin popüler buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Latitude Bar’da Illy ödüllü yaratıcı baristalar tarafından hazırlanan lezzetlerin tadına bakarken öğlen molalarınızı ve iş toplantılarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Gündüz kafe akşam ise bar atmosferi içerisinde hoş vakit geçirebileceğiniz mekanda kahve kokteylleri her mevsim yenileniyor.

Le Meridien İstanbul Etiler’in içinde bulunan Latitude Bar ve Illy Coffee işbirliğinde üç ayda bir yenilenen kahve mönüsüne eklenen yeni tatlar ise şöyle; Marocchino Freddo, Espresso Shakerato ve Frappe Al Caffe.

Bu yeni lezzetleri her gün 08.00 – 22.00 saatleri arasında deneyebilirsiniz.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: