Le Meridien, Robin Sharma'yı ağırlayacak!

Le Meridien İstanbul Etiler, “Ferrarisini Satan Bilge” adlı romanın yazarı Robin Sharma seminerine ev sahipliği yapıyor

Kültür-Sanat

Le Meridien, Robin Sharma'yı ağırlayacak! Le Meridien İstanbul Etiler, “Ferrarisini Satan Bilge” adlı romanın yazarı Robin Sharma seminerine ev sahipliği yapıyor

İstanbul - Dünyanın en ünlü liderlik uzmanlarından biri olan Robin Sharma, 23 Mayıs’ta İstanbul’a geliyor. 3 saat sürecek olan seminer boyunca vizyonunu, liderlik becerilerini güçlendirmek için kullandığı stratejilerini paylaşacak. Tüm dünyada binlerce kişiye ulaşan Sharma, şimdi de ‘Lead Without a Title: Winning Leadership Lessons to Build a Great Organization’ başlıklı seminer ile iş liderlerinin ve girişimcilerininbu deneyimi yaşaması için Türkiye’de.

62 ülkede 5 milyonun üzerinde kişi ile çalışan, “Ferrarisini Satan Bilge” isimli tüm dünyada büyük ses getiren kitabın yazarı Robin Sharma,‘Dünya’da liderlik uzmanları’ arasında ilk 5’e girdi ve organizasyonlara yardım ederek, dünya çapında Fortune 500 şirketlerinin liderlerinin potansiyelini büyüttü. Sharma’nın liderlik üzerine olan 11 kitabı 6 milyon adet sattı; 60 ülkede ve yaklaşık olarak 70 dilde basıldı.

Bu semineri organize eden Innoverto firması, CGS Center ile işbirliği içerisindedir. Sponsorları ve ortakları içinde Türk Hava Yolları, Le Meridien İstanbul Etiler Oteli, Hürriyet Daily News, Turkishtime, Wall Street Journal, MEP, Daily Secret ve Giyad bulunmaktadır..

Innoverto, Yönetici Ortağı Christina Tsiterou diyor ki: Kendisinin çok takdir ettiği ve Türkiye’ye ilk defa bu semineri getiriyor olduğumuz için Robin Sharma’yı ağırlamaktan çok mutluyuz. Dünya’nın lider organizasyonlarında Robin’in çalışmalarında birçok hayat değişti ve performans gelişimi oldu. Biz, Türkiye'nin mevcut ve gelecekteki liderlik gelişimini destekler bir olay sunuyor olduğumuz için heyecanlıyız."

Innoverto Dubai, BAE merkezli bir kurumsal eğitim ve etkinlik yönetimi şirketidir. Dünya çapında önde gelen kuruluşlar ile ortaklıklar sayesinde, Orta Doğu ve Türkiye genelinde sertifikalı kurslar dahil olmak üzere yüksek kaliteli iş eğitimleri sunuyoruz. Bir etkinlik yönetimi şirketi olarak, konferans ve seminerler için dünya çapında konuşmacılar getirme konusunda uzmanız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: