Le Meridien'den yaza hazırlık programları

Yaza muhteşem bir vücut ve öz güvenle giriş yapmak isteyenlere özel Le Méridien, estetiksiz yenilenme programını başlatıyor...

Diğer Haberler

Le Meridien'den yaza hazırlık programları Le Méridien Istanbul Etiler, Explore SPA & Fitness ile yaza yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için, estetiksiz yenilenme programını başlatıyor. Tıp, spor, lüks bakımı bir araya getiren bir ve üç aylık paketler sayesinde estetiksiz gençleşmek, 2015 yazına tazelenerek muhteşem bir vücutla giriş yapmak mümkün.

İstanbul’da farklı deneyimleri bir arada sunan yeni yaşam merkezi Le Méridien Istanbul Etiler, yenilikçi çalışmalarına estetiksiz, yenilenme programıyla devam ediyor. Le Méridien’in alanında deneyimli uzmanlarıyla birlikte hazırladığı gençleşme ve güzelleşme programı ile 2015 yazına hedeflediğiniz kiloda ve daha genç bir vücutla giriş yapmak mümkün.

Kısa zamanda sağlıklı ve gözle görülür sonuçların elde edilebileceği yaza başlangıç programı, profesyonel diyetisyen kontrolü ve kişiye özel diyet programı ile başlıyor. Doğal detox yiyecek ve içeceklerin; uzman eğitmenler tarafından desteklendiği egzersiz ve vücuda şekil verme seanslarıyla sürdürülen program sayesinde etkili sonuçlar elde ediliyor.

Vücudu kaplayan ağır metal, amino asit ve diğer zararlı toksinlerden arınmanın yanı sıra, yüksek vitamin, protein ve mineral desteğiyle cildini yenileyerek gençleşmek isteyenlere de program süresince 4 kez doktor kontrolü gerçekleştiriliyor. Profesyonel diyetisyen programlarından ayrı olarak kişinin damak tadına uygun yiyecek tercihleri ile dengeli öğünlerin de sunulduğu Le Méridien Istanbul Etiler yenilenme programında, aç kalmadan kilo vermek daha da kolaylaşıyor.

Le Meridien Explore SPA & Fitness'da yaza yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için hazırlanan programın 1 aylık paketinden 2.450 TL’ye ya da 3 aylık paketinden 4.350 TL’ye yararlanılabiliyor.

LE MERIDIEN ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: