LEONARDO DICAPRIO'NUN EVLİLİK HAYALLERİ!

Yakışıklı oyuncu Leonardo DiCaprio, yakın çevresine çok iyi anlaştığı 'Victoria's Secret' mankeni Erin Heatherton ile evlenebileceğini söylüyormuş!

Magazin

LEONARDO DICAPRIO'NUN EVLİLİK HAYALLERİ! Hollywood'un en yakışıklı isimlerinden 1974 doğumlu Leonardo DiCaprio, sonunda kalbinin prensesini buldu. Podyumların ve sinema dünyasının en ünlü kadınlarıyla arka arkaya flört eden DiCaprio, bir süredir 'Victoria's Secret' meleklerinden Erin Heatherton ile flört ediyor. 1989 doğumlu mankenin podyumların ardından Adam Sandler'ın son filmi 'The Growns-Up:2'de de rol alması, DiCaprio'nun genç sevgilisine daha da saygı duymasını sağlamış. Ünlü oyuncu, yakın çevresine ilk kez kendisini evliliğe bu kadar yakın hissettiğini söylüyormuş. Ünlü mankenle, sık sık yürüyüş yapmaya çıkan, bisiklete binen ve küçük kafelerde dolaşan DiCaprio; sevgilisi için, "Beni ben olduğum için seviyor. Hayattan zevk almayı seviyoruz. Şöhret tutkunu değil. Evlenmek için çok uygun biri" diyor.

GÜZELLERDEN YANA ŞANSLI

GISELE BUNDCHEN
Leonardo DiCaprio'nun en ünlü kız arkadaşlarından biri Gisele Bündchen'di. 2001 yılında flört etmeye başlayan çift, 4 yıl boyunca bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdürdü.

BAR RAFAELI
2005 yılında 'Victoria's Secret' mankeni Bar Rafaeli ile tanışan Leonardo DiCaprio, 2011 yılında ilişkisini sonlandırdı. Çift, bu süre içinde kısa süreli ayrılıklar da yaşadı.

BLAKE LIVELY
DiCaprio, 2011 yılı Mayıs ayında güzel oyuncu Blake Lively ile flört etmeye başladı. Çiftin ilişkisi yaklaşık 6 ay kadar sürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: