Leopar deseni nasıl kombinlenir?

Son yıllarda sık rastladığımız leopar desenlerini kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlarda da görmeye başladık. Ve sizler için leopar kombinlerini listeledik...

Kadın

Leopar deseni nasıl kombinlenir? Leopar deseninin sevmeyeni olduğu kadar seveni de çok. Peki her yıl yeniden moda olan bu desenleri nelerle kombinleyebiliriz? İşte detaylar...

Leopar, kadınların genellikle kullanmaktan çekindiği desenler arasında yer alıyor. Bu noktada leoparı stillerde doğru kullanmak da büyük önem taşıyor. Bu deseni kullanırken biraz aşırı gitsen abartıya kaçabilir, yanlış bir şeylerle kombinlesen ortaya kötü bir görüntü çıkabilir. Bu kadar riski bir desen seçiminde eskiden demode görülen bu leopar, şimdilerde modanın göz bebeği olmuş durumda.

Leopar, iri–ufak desenleriyle sizi oldukça vamp bir havaya sokacaktır. Ama bunu sporlaştırarak hafifletmek de her zaman sizin elinizde olan bir durum. Doğru kullandığınızda seksi, sükseli, gösterişli bir tavırda kullanabileceğiniz leoparı, dilerseniz başarılı bir şekilde şıklaştırabilirsiniz de. Leopar kombini kullanımının olmazsa olmazı üzerinizdeki parçalarla yarıştırmamaktır. Bu yüzden leopar kombini kullandığınızda iddialı parçaları, çarpıcı renk ve takıları bir kenara koymalısınız. Bunun için renk olarak kabul edilmeyen ve kendini fazla hissettirmeyen siyahtan ve tonlarından kullanmanızı tavsiye ederiz. Öte yandan leoparı denim parçalarla kullandığınızda hem keskin havasını yıkmış, hem de sporlaştırmış olursunuz. Örneğin leopar bir ceketle, yırtık kot pantolonlar giyebilirsiniz.

Tek parça leopar elbisenin üzerine deri ceket ve butileriniz ile sokak stili de oluşturabilirsiniz. Kışın, leopar desenli kaban giyerek daha modern bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ya da sadece leopar butileri, jean bir pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Bu yıl en çok göreceğimiz leopar desenli etekleri, bir akşam yemeği için topuklu ayakkabılar ile kombinleyerek şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Eski trend geri döndü: Yılan derisi baskıları

Eski trend geri döndü: Yılan derisi baskıları

Bunlarda ilginizi çekebilir: