Lerzan Mutlu: Beni ısıranı koparırım!

Serhat Tekin’in hazırlayıp sunduğu ‘Serhat’la Kayıttayız’ programına konuk olan Lerzan Mutlu çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kültür-Sanat

Lerzan Mutlu: Beni ısıranı koparırım! Hakkında yanlış bilinen şeyin ne olduğu sorusuna "Ben kavgacı bir insan değilim. Çok duygusal ve sulu göz bir kadınım ama beni ısıranı koparırım!" cevabını veren Mutlu , Serhat Tekin’in "Neden uzunca bir süredir sevgiliniz yok? Evlilik düşünmüyor musunuz?" sorusuna, "Karmaya inanıyorum. Galiba geçmişte ters bir şey yapmış olacağım ki aşk konusunda bir kısmetsizliğim var. Kafama göre birini bulsam şu saniye hemen evleneceğim ama kriterlerim yüksek. Sözünde duran adam benim için evlenilecek adam" dedi.

Serhat Tekin’in "Neden yaşınızdan büyük göstermek için çabalıyorsunuz? Aşırı makyaj yapıyorsunuz ve kıyafetleriniz abartılı" sorusuna, "Ben klasik ruhlu bir kadınım ve böyle olmayı seviyorum. Öbür türlü yapamıyorum. Küçük yaşta babamı kaybettim. Tek başına ayakta kalmayı ve güçlü durmayı öğrendim. Annem çocuk ruhlu bir kadındır. Ben annemin annesi gibiyim. Çoğu konuda korumacıyım. Belki de olduğundan büyük gözükme isteğimin nedeni bu olabilir" açıklamasını yaptı.

Son çıkardığı “Aşk acısı“ albümünde seslendirdiği arabesk şarkılar üzerine sorulan “Arabesk bir kadın mısınız?” sorusuna "Dibine kadar arabesk bir kadınım. Ben geçmiş aşklarımda hep darbeler yedim. O yüzden bu şarkıları okudum’ dedi. Yeni albümünün kendisi için bir milat olduğunu söyleyen Mutlu , "Artık şarkıcılığımı ön plana aldım. Herkes beni televizyonla özdeşleştirdi ama ben konservatuvarlı bir şarkıcıyım. Kedi miyavlıyor gibi şarkı söyleyenler var ortada. ‘Bir çık ortaya bangır bangır oku!’dedim kendime. Artık şarkıcılığa ağırlık veriyorum" dedi.

Televizyonda magazin programı yaptığı için pişman olduğunu söyleyen Mutlu, "Bir daha asla toplu masada oturmayacağım çünkü zekanız insanların egolarını rahatsız ediyor ve alttan kuyunuzu kazmaya başlıyorlar" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: