Lerzan Mutlu'dan itiraf!

Arabesk klasiklerinden oluşan yeni albümü “Aşk Acısı” ile müzik sektörüne bomba gibi dönen Lerzan Mutlu, albümünün ilk klibini çekti. “Farzet” şarkısının klip çekimlerinde aşktan yana şanssız olduğunu belirten Lerzan Mutlu kendisi için doğru olan insanla henüz tanışmadığını söylüyor.

Kültür-Sanat

Lerzan Mutlu'dan itiraf! Lerzan Mutlu, müzikseverlerden ve müzik otoritelerinden tam not aldığı “Aşk Acısı” albümünün ilk klip şarkısını sosyal medyada en çok konuşulan şarkısı Farzet’e çekti. Sözleri Seda Akay ‘a müziği Niran Ünsal ‘a ait olan “Farzet” şarkısının Erkan Nas yönetiminde gerçekleştirilen klip çekiminde gazetecilerle sohbet eden Lerzan Mutlu aşk ile ilgili sorulara “Aslında aşk kadınıyım ama bunu yaşatacak doğru insanlar karşıma çıkmadı. Aşkta kısmetsizim ben” açıklamalarında bulundu.

Lerzan Mutlu:

Lerzan Mutlu: "Tokadı yiyen bendim, yumruğu yiyen onlar!"Albümünün adı “Aşk Acısı”na ithafen “Siz aşk acısı yaşıyor musunuz” sorusuna “Şu an yaşamıyorum ama çok acı çektiğim zamanlar oldu. 2 kişiye aşık oldum” diyerek cevap veren Lerzan Mutlu “Yaşadığım aşklara bakınca aslında hiç birbirlerine benzemediklerini görüyorum. Sadece ikisi de yakışıklı değil çirkindi. Ben de çirkin erkek seviyorum. İçi güzel olsun bana yeter” diyerek gazetecileri güldürdü.

Lerzan Mutlu: Beni ısıranı koparırım!

Lerzan Mutlu: Beni ısıranı koparırım!Lerzan Mutlu: Sezen Aksu annem olsun

Lerzan Mutlu: Sezen Aksu annem olsun

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: