Lerzan Mutlu'dan toplu cevap!

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının bu sabahki bölümünde programın moderatörü Lerzan Mutlu hakkındaki iddialara cevap verdi.

Magazin

Lerzan Mutlu'dan toplu cevap! Geçtiğimiz Pazar günü vefat eden program arkadaşı Oya Aydoğan’la aralarında bir problem olduğu iddialarına açıklık getiren Lerzan Mutlu kendisiyle ilgili bir röportajı sırasında "yayını basarım, o haddini çok aştı" diyen Bülent Ersoy’u savcılığa verdiğini söyledi ve; “Benim sana verecek öyle büyük cevaplarım var ki; ama saygımdan susuyorum. Sen Allah'ı ağzından düşürmeyen bir kadınsın. Sen orada üç-beş kendini bilmezin lafıyla nasıl böyle bir açıklama yapabilirsin? Yazıklar olsun. Önce Allah katında sonra da mahkemede herkes bunun hesabını bir bir verecek. Çünkü benim Allah'tan başka hiç kimsem yok. Benim Allah'ım var. Bunu yapanların Allah'ı yok. Allah korkusu olan insan asla böyle bir şey yapamazdı. Bülent Ersoy sen nasıl bana yargısız infaz yapabilirsin? Ufacık, bit kadar bir kadınım, yazıklar olsun. Sen bana bunu yapmayacaktın Bülent Ersoy senin Allah inancın şu kadar olsaydı 3-5 kendini bilmezsin lafıyla çıkıp kameralara o açıklamaları yapmazdın. Yazıklar olsun. Ne acı ki seni de savcılığa verdim, ne acı ki sana da 100 bin TL'lik tazminat davası açtım. Çünkü ispat edemeyeceğiniz her şey iftiradır.” diye seslendi.


Bülent Ersoy ile benzer iddialar ortaya atan Kanal D’de bir program yapan Müge Dağıstanlı için de Lerzan Mutlu “Nasıl oluyor tek taraflı yayın yapıyorsunuz? Bu bir karalama kampanyasıdır.” dedi.

Lerzan Mutlu, Deniz Akkaya için de şunları söyledi:

“Deniz Akkaya benim hastaneden kovulduğumu söylüyor. Beni hastaneden kovacak adam daha dünyada yok. Ben hastaneye bir kere gittim. Bu dedikoduları duyduktan sonra bir daha gitmedim. Ben midemin bulandığı ortamlarda durmak istemiyorum. Hastanenin çay bahçesini dedikodu bahçesine çevirmişsiniz. Ben evimde dua ettim siz orada dedikodu yaptınız. Ben koridorda Oya Aydoğan ile kavga etmişim... Hangi koridorda? Ben yayına 2 dakika kala bu programa geliyorum, yayın bitiyor gidiyorum. Oya Aydoğan ile benim dışarıda hiç bir görüşmüşlüğüm yok. Deniz Akkaya sen zaten ben bu masaya geldiğimden beri bana takıksın. Başarımdan dolayı bana vurmayın, çarpılırsınız. Deniz Akkaya sen de savcılıktasın.”

Lerzan mutlu aynı masada yorumculuk yaptığı Oya Aydoğan anısına bugüne kadar sustuğunu söylerken “O cuma günü Oya abla gideceğini biliyormuş gibiydi. Biz sarılarak birbirimize veda ettik.” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: