LEVENT VEZİROĞLU YENİ PROJELERİ ANLATTI!

Levent Veziroğlu: Nusret’i yurtiçi ve yurtdışında yeni projelere taşımayı hedefliyoruz

Magazin

LEVENT VEZİROĞLU YENİ PROJELERİ ANLATTI! 600 metrekarelik yeni adresinde hizmet vermeye başlayan mekanın D.ream için ayrı bir anlam taşıdığını belirten Doğuş Yeme İçme Grubu CEO’su Levent Veziroğlu, “Doğuş Grubu olarak eğlence, yeme, içme sektöründeki başlangıcımızda Nusret gibi çok değerli bir et lokantası ile olan ortaklığımız bizi çok memnun ediyor.

Nusret, benzersiz et işleme ve pişirme teknikleri yanında, müşterileri ile de kurduğu yakın, samimi temas sayesinde bugün İstanbul’da et denince akla ilk gelen adres olma özelliğini taşıyor. Nusret restoranı yakında Ankara’ya, ardından İstanbul’da ikinci adrese ve hatta uygun koşullar olması durumunda yurtdışına taşımayı dahi hedefliyoruz” dedi.

Veziroğlu sözlerine “Doğuş Grubu olarak D.ream markası altında önümüzdeki dönemde birçok yeni projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz; Nusret’te olduğu gibi değerli restoran markaları ile yapacağımız ortaklıklar yanında, kendi restoran markalarımız üzerine de çalışmalarımız sürüyor. Biz bu sektörde bütünsel bir anlayış içinde, üretimden servise kadar uzanan zincirin bütün halkalarını planlamaya çalışıyoruz. Sunduğumuz ürünlerin kalitesini kendi tarımsal üretimimiz, besi çiftliği ve entegre et tesislerinden, hizmetimizin kalitesini de mutfak ve hizmet akademimizden sağlayacağız” diye devam etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: