LEVENT YÜKSEL "TOPYEKÛN" GELDİ!

Kendine has sesi ve yorumuyla büyük beğeni toplayan, Türk pop müziğinin önde gelen temsilcilerinden Levent Yüksel, hazırlıklarını tamamladığı yeni albümü “Topyekûn” ile müzik marketlerde yerini aldı.

Magazin

LEVENT YÜKSEL "TOPYEKÛN" GELDİ! Türk pop müziğinin sevilen sesi Levent Yüksel, 7 yıl gibi uzun bir aradan sonra titizlikle tamamladığı albümü "Topkyekûn" ile geri döndü.

Çıkış şarkısı, albüme de adını veren; sözü, müziği ve düzenlemesi Erkin Arslan'a ait "Topyekûn" olan albüm, 10 şarkıdan oluşuyor. Levent Yüksel albümlerinin olmazsa olmazı Sezen Aksu da İtirafçı Olma(söz-müzik), Sardunya (söz-müzik) ve Tehdit(müzik) şarkılarıyla albümdeki yerini alırken; albümdeki diğer şarkılar Sibel Algan, Halil Koçak, Onur Baştürk, İlkan Serdaroğlu, Cenk Eroğlu, Gülşah Tütüncü imzası taşıyor. Çoğu şarkının aranjesini Levent Yüksel’in hazırladığı albüme aranjör olarak katkıda bulunan diğer isimler ise Erkin Arslan, Mustafa Ceceli, Aykut Gürel ve Cem İyibardakçı oldu.

Albüm fotoğrafları Pelin Ulca tarafından çekilirken, grafik tasarım da Mehtap Arslan tarafından hazırlandı.

Sanatçı önümüzdeki günlerde çıkış şarkısı olan "Topyekûn"nün video klibini de müzikseverlerle paylaşacak.

Dinlemek için tıklayın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: